Logo Alvarak Group a.s.

Zháňame pracovníkov na doplňovanie tovaru (Dlhodobá brigáda)

Alvarak Group a.s.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
14,21 EUR/hod.Platíme 10 Eur čistého za návštevu (1 návštěva= 1 hodina) a platíme 1x za mesiac na Váš bankový účet.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná firma Alvarak Group a.s. hľadá doplňovače na dokladovanie tovaru.

Ponúkame ľahkú brigádu dokladovania tovaru v obchodných domoch.

Jedná sa o tovar pomôcky na pečenie a párty produkty. Vašou úlohou bude malý stojan udržiavať upravený a doplnený. Po úprave stojan odfotíte a toto poslať na whattsap alebo mesenger.

Návšteva je potrebné 1x týždenne alebo 1x za 2 týždne podľa veľkosti obchodu.
Práca je veľmi príjemná a jednoduchá.

Budeme za Vás platiť sociálne a zdravotné poistenie.

Požiadavky na zamestnanca

Starostlivosť, spoľahlivosť, znalosť práce s emailom a WhatsApp

Odborník na dárkové obaly

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. at Mgr. Marianna Hlaváčková
Tel.: +421 771225608
E-mail: poslať životopis
ID: 4832925  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 14,21 EUR/hod.