Можливість для людей з України

Kuriér s vodičským preukazom skupiny B/Servisný technik

Dolphin Central Europe, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kvalitný pitný režim je dôležitý ako pre zdravie, tak aj produktivitu človeka. Pridajte sa do nášho tímu, ktorý sa stará o kvalitu prevádzky výdajníkov vody a prispejte tak k stálej spokojnosti našich zákazníkov. Ak Vám nevadí cestovanie, zvládnete zdvihnúť aj plný výdajník vody, tak hľadáme práve Vás. Pošlite nám svoj životopis.
Náplň práce:
- Rozvoz balenej vody dodávkovým vozidlom,
- Servis a výmena výdajníkov vody a príslušenstva u našich zákazníkov,
- Manipulácia s firemným mobilným telefónom, používanie internej
aplikácie a Gmail

Čo ponúkame:
- 1150 - 1 550 EUR/mesiac (horná hranica nie je fixná)
- víkendy a sviatky voľné

Ešte k tomu…
- skvelý tím;
- každý deň k dispozícii pitný režim, káva, raňajkové müsli, cereálie do mlieka, jogurty a ovocie;
- interné zaškolenie a tréningy.

Hľadáme nového kolegu, ktorého baví cestovanie a má dobrú orientáciu aj v Bratislave. Cestovať však budete po celom západnom, severnom a strednom Slovensku. Od Banskej Bystrice smerom na východ rozvoz a servis zabezpečujú kolegovia z východnej časti Slovenska. Vodič neprichádza do kontaktu s hotovosťou, všetky úkony sa robia elektronicky cez PDA, vodič má so sebou len mobilné zariadenie .
Flexibilita, ochota pracovať a dobrá orientácia v teréne sú predpokladom dobrej spolupráce a vzájomnej spokojnosti.

Po dohode ponúkame aj možnosť zabezpečenia kurzu na vodičské oprávnenie skupiny C, vďaka čomu sa Vám zvýši základná zložka mzdy o 300€.

Podmienkou je aj čistý register trestov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie voči klientom
Samostatnosť
Dobrá orientácia po Bratislave
Pozitívny vzťah k šoférovaniu

Prečo pracovať pre spoločnosť Dolphin?

Spoločnosť Dolphin je lídrom na trhu v oblasti hydratácie a už viac ako 20 rokov poskytuje zákazníkom na Slovensku vysokokvalitné výrobky a služby. Sme odhodlaní chrániť planétu a prostredie, v ktorom pôsobíme, a sme známi ako inovátori v odvetví, ktorí poskytujú nové, udržateľné riešenia. V spoločnosti Dolphin veríme, že spoločne môžeme mať pozitívny vplyv, a podporujeme iniciatívy, ktoré umožňujú podporu miestnych výrobcov, kedykoľvek je to možné. Sponzorujeme tiež školy a sme členmi rôznych obchodných komôr.

V spoločnosti Dolphin veríme, že každý by mal mať prístup ku kvalitnej pitnej vode. Naším poslaním je sprístupniť pitnú vodu priamo spotrebiteľovi, a to každému, kedykoľvek a kdekoľvek. Našim zákazníkom sa snažíme poskytovať výnimočné služby, a preto zamestnávame len tých najlepších.

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Somorová
Tel.: +421908505644
E-mail: poslať životopis
ID: 4620933  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac