Reagujte bez životopisu
Logo Milan K á k a - AUTODOPRAVA

Vodič kamiónu plachta/frigo

Milan K á k a - AUTODOPRAVA

Banskobystrický kraj, Slovensko, Veľká Británia (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+diéta +odmena +dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Jazda kamiónom po EU a GB
  • Starostlivosť o zverené vozidlo
  • Dodržiavanie časov jazdy a odpočinku
  • Elektronické clenie-požadovaná obsluha e-mailu
  • Zabezpečuješ presné doručenie tovaru na určené miesto v rámci EU a GB
  • Dbáš o čistotu a údržbu vozidla
  • Správne naplánuješ svoj čas, aby si dodržal všetky časové limity
  • Komunikuješ s dispečerom a zákazníkmi
  • Zabezpečuješ bezpečné nakladanie a vykladanie tovaru
  • Dodržiavanie bezpečnostných predpisov pri preprave nebezpečného tovaru

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Ráno kontroluješ vozidlo a zabezpečíš jeho naloženie
  • Prechádzaš sa po plánovanej trase a doručuješ tovar

Pracovná doba:

  • 12 hodín denne
  • Pracovný čas sa plánuje vopred, aby si dodržal časové limity

  • Získaš cestovné poistenie pre vodičov, aby si v bezpečí cestoval po celom svete.
  • Máš k dispozícii mobilný telefón aj na súkromné účely, aby si vždy ostal v spojení so svojimi blízkymi.
  • 45 minútová pauza vždy doma, aby si sa mohol odpočinúť a stráviť čas so svojou rodinou.
  • Máš možnosť parkovania len na strážených a platených parkoviskách s možnosťou stravovania na účet firmy, aby si sa nemusel starať o svoje vozidlo a mohol sa sústrediť na prácu.
  • Taktiež ti preplatíme cestovné do práce, aby si nemusel rozmýšľať nad vysokými nákladmi na dopravu.
  • Okrem toho máš možnosť získať odborné školenia a rásť v kariére ako vodič kamiónu plachta/frigo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

  • Požadujeme vodičský preukaz skupiny C+E
  • Kvalifikačná karta vodiča KKV je nutnosťou
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť sú kľúčové
  • Psychotesty sú súčasťou výberového konania
  • Dobrý zdravotný stav a platný pas sú nevyhnutnosťou
  • Znalosť práce s digitálnym tachografom je výhodou
  • Typicky požadované vzdelanie: stredné s maturitou
  • Hard skills: skúsenosti s riadením kamiónu plachta/frigo
  • Soft skills: komunikačné a organizačné zručnosti

Sme malá rodinná spoločnost , vlastníme 9 kamionov, EURO6 , značka SCANIA/Mercedes, zameraná na trh Slovensko - Anglicko-BENELUX + termo preprava

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Milan Káka
Tel.: +421905244839
E-mail: poslať životopis
ID: 4832955  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac