Daňový advokát / advokátka

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
4 000 EUR/mesiacod 4.000€ brutto fix mesačne (v závislosti od skúsenosti a počtu rokov praxe) + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Daňové právo, poprípade daňové právo procesné s primárnym zameraním na priame dane:

  • daňovo-právne štrukturovanie transakcií realizovaných klientmi kancelárie
  • príprava daňovej stratégie podnikania v SR (v spolupráci s kolegami z kancelárie v ČR)
  • daňové štrukturovanie premien obchodných korporácií vrátanie cezhraničných
  • pred a post akvizičné reštrukturalizácie
  • zastupovanie v daňovom riadení

Poradenstvo privátnym klientom v rámci skupiny „PRIVATE CLIENTS“, ktorá v súčasnosti obsluhuje cca 250 klientov – rodinných firiem

Rozvíjanie spolupráce so strategickými partnermi a poradenskými spoločnosťami, najmä s medzinárodnými právnymi a daňovými firmami v Európe; ale aj s lokálnymi i zahraničnými investičnými aj komerčnými bankami, poskytovateľmi služieb pre privátnu klientelu, corporate finance a ďalších profesionálnych služieb

  • budete pracovať pre tých najväčších a najprestížnejších lokálnych i medzinárodných klientov
  • môžete sa zameriavať výhradne na oblasť, ktorá vás baví a zaujíma a spolupracovať s expertmi vo všetkých oboroch práva
  • budete samostatne riadiť jednotlivé projekty vo všetkých ich fázach a zapájať sa do manažérskeho riadenia mladších kolegov
  • priateľská atmosféra, výborný kolektív a kamarátske prostredie, kde si všetci tykajú a radi sa spolu stretnú aj po práci
  • výnimočná možnosť ďalšieho profesijného rastu, možnosť neustále sa posúvať a rozvíjať svoje vedomosti a schopnost
  • nadpriemerné ohodnotenie, ktoré bude ďalej pravidelne rásť
    stravné lístky/príspevok na stravovanie
  • dovolenka 5 týždňov
  • vzdelávacie kurzy, školenia
  • občerstvenie na pracovisku
  • príspevok na šport/kultúru/voľný čas
  • zdravotné voľno
  • možnosť home office
  • firemné akcie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie aktuálneho životopisu v slovenskom alebo anglickom jazyku.
Každý kandidát od nás dostane odpoveď ohľadom možnosti zúčastniť sa osobného pohovoru a výsledku výberového konania.
Môžete poslať životopis, aj keď nespĺňate všetky požiadavky alebo naopak máte vyššie nároky, napríklad na mzdu. Máme aj né pracovné ponuky, prípadne vám môžeme ponúknuť ďalšiu pracovnú ponuku aj v budúcnosti.
Poznáte niekoho, pre koho je táto pracovná príležitosť zaujímavá? Odporučte nám ho. Pri vybraných pracovných príležitostiach ponúkame za odporúčanie odmenu 100€ vo forme darčekových poukážok, info nájdete na našej stránke www.probs.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 29 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Právnické činnosti

Našim klientom je najväčšia nezávislá právnická firma v strednej Európe

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

dane, daňové právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

daňový právnik

Počet rokov praxe

2

  • dokončené štúdium právnickej fakulty v SR a zápis do zoznamu advokátov SR
  • anglický jazyk slovom aj písmom vrátanie právnej terminológie
  • odborné skúsenosti v oblasti daní a daňového práva
  • záujem o právo v danej oblasti a predchádzajúce skúsenosti z advokátskej kancelárie
  • analytické myslenie, dôslednosť a samostatnosť, schopnosť tímovej spolupráce

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Stránska
E-mail: poslať životopis
ID: 4832581  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac