Operátor CNC strojov - laser a ohraňovací lis

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 1 600 EUR/mesiacNástupná fixná mzda môže byť aj vyššie, bude predmetom dohody podľa skúseností uchádzača. Po skúšobnej dobe bude fixná mzda navýšená o100Eur a k nej bude vyplácané aj variabilná zložka vo výške 50 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete zmeniť prácu a ísť na istotu?
​Chcete pracovať v zohratom tíme pre silnú nadnárodnú spoločnosť?

​Postavte kariéru na pevných základoch a staňte sa členom skvelého tímu nášho klienta na pozícii OPERÁTOR CNC STROJOV - laser a ohraňovací lis, s miestom výkonu práce vo Vlkanovej.

​Našim klientom je silná nadnárodná spoločnosť, ktorá ponúka dodávky a služby v oblasti hutných materiálov s hlavným zameraním na nehrdzavejúce ocele a hliník,

Vhodný kandidát na túto pozíciu má preukázateľnú prax v odbore s prácou na CNC strojoch a obrábacích centrách (výhodou je konkrétne laser a ohraňovací lis) a záujem pracovať v strojárskej výrobe. Má zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam, chuť učiť sa nové veci a je ochotný pracovať v 2 zmennej prevádzke.

​Medzi typické činnosti na tejto pozícii sú:

​• nastavenie CNC stroja na základe technickej dokumentácie
​• zoradenie nástrojov
​• kontrolné merania
​• úprava riadiacich programov
​• plnenie pokynov nadriadeného
​• šírenie dobrého mena spoločnosti

​*Výhodou sú voľné víkendy*

​Náš klient poskytne vybranému kandidátovi kompletné zaškolenie a poskytne mu všetky potrebné informácie pre výkon práce. Podporou mu budú skúsení kolegovia, ako aj jeho priamy nadriadený tak v začiatkoch, ako aj počas ďalšieho pôsobenia.

​• práca pre silnú a úspešnú medzinárodnú spoločnosť
​• po skončení skúšobnej doby osobné ohodnotenie
​• práca na 2 zmeny
​• práca v stabilnom kolektíve s veľmi príjemnou atmosférou
​• adaptácia na pracovnej pozícii zastrešená skúsenými kolegami
​• stravné lístky a pitný režim
​• teambuildingy a Vianočný večierok​

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces bude pozostávať z 2 kôl, pričom 2. kolo bude realizované u klienta. Odpoveď ohľadom výberového procesu dostane každý kandidát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je silná nadnárodná spoločnosť, ktorá ponúka dodávky a služby v oblasti hutných materiálov s hlavným zameraním na nehrdzavejúce ocele a hliník – oceľové plechy, trubky, profilová oceľ, hliníkové profily a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické smery, strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

​• bezúhonnosť
​• samostatnosť, presnosť a precíznosť
​• technická zdatnosť
​• čítanie výkresov a technickej dokumentácie
​• chuť pracovať pre spoločnosť, ktorá ocení zlepšovacie návrhy a proaktívny prístup k práci​

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4833047  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac