Reagujte bez životopisu

CNC frézař v kamenické výrobě ( 45.000 – 50.000 Kč )

Trimona s.r.o.

Místo práce
Komerční 254, Jesenice u Prahy-Osnice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme

- Praxe s CNC frézou podmínkou, Zkušenost s CNC stroje na kov a dřevo

- Praxe v kamenické výrobě výhodou

- Výborná orientace ve výkresové dokumentaci

- Praxe v kreslení v programu AutoCad výhodou

- Technická zdatnost

- Oprávnění na obsluhu vysokozdvižného vozíku výhodou

Popis pracovní pozice

- Samostatná práce na CNC fréze na základě výrobní dokumentace

- Manipulace s kamennými deskami ve výrobě pomocí zvedací a manipulační techniky

- Komunikace a spolupráce s ostatními zaměstnanci výroby

- Obsluha vysokozdvižného vozíku a manipulační techniky

Nabízíme

- Zázemí stabilní společnosti

- Navýšení platu v závislosti na produktivitě a efektivitě výroby

- Nástupní plat ve výši 45.000 – 50.000 Kč

- Nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Mariyan Toshev
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4833433  Dátum zverejnenia: 18.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc