Logo ZEEN WORLD s.r.o.

Office manager

ZEEN WORLD s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 700 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta a dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dynamická spoločnosť s medzinárodnou účasťou príjme Office manažéra spoločnosti:

  • Podpora a komunikácia s účtovným oddelením (príprava podkladov pre účtovné oddelenie)
  • Spolupráca a komunikácia s obchodnými partnermi a dodávateľmi, evidencia a spolupráca s nimi
  • Spracovanie korešpondencie
  • Pošta, telefonická a mailová komunikácia
  • Zabezpečenie kancelárskych potrieb pre všetky zložky spoločnosti
  • Zodpovedný a proaktívny prístup k plneniu pracovných zadaní
  • Vystavovanie faktúr/dobropisov za predaný tovar tuzemsko a zahraničie
  • Komunikácia s e-shop zákazníkmi
  • Príprava balíčkov so vzorkami pre obchodných partnerov
  • Riešenie neuhradených pohľadávok
  • Administratívna  podpora – vypracovanie a kontrola podkladov, zmlúv, web stránok, tabuliek, na základe poskytnutých údajov a zadania
  • Spracovanie štatistík
  • Celková evidencia dokladov
  • Spracovanie produktových certifikátov
  • Vzťah k práci s dátami a číslami, analytický prístup
  • Vystavovanie objednávok tovaru
  • Zodpovednosť za zverenú administratívnu agendu, reporty
  • Komunikácia s výrobnými spoločnosťami
  • Tvorba tabuliek, reportov pre vedenie spoločnosti
  • Podpora marketingového tímu a obchodného tímu
  • Ovládanie anglického jazyka je výhodou, nie je podmienka
  • Pracovný čas od 8:00 do 16:00

  • Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    obchod, manažment, administratíva

    Ostatné znalosti

    Microsoft Word - Pokročilý
    Microsoft Outlook - Pokročilý
    Microsoft Excel - Pokročilý
    Microsoft PowerPoint - Pokročilý
    Internet - Pokročilý

    Vodičský preukaz

    B

    Prax na pozícii/v oblasti

    Počet rokov praxe

    3

    Flexibilita, ochota, lojálnosť, komunikatívnosť, zvládanie stresu, inovatívnosť, proaktívny prístup k práci, samostatnosť, osobný záujem pre rast spoločnosti. Znalosť anglického jazyka je výhodou nie podmienkou.

    Spoločnosť ZEEN WORLD s.r.o. vyvinula a distribuuje značku ZEEN by Roal. Na pohovor odporúčame pozrieť si našu stránku www.zeenworld.com

    Kontakt

    Kontaktná osoba: PaedDr. Vladimír Kertész
    Tel.: +421919374267
    E-mail: poslať životopis
    ID: 4833145  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac